• Свеж
М2.5 S-М2.5-1 1mm S-М2.5-2 1.4 mm Цинк Позлатен Јаглероден Челик Плочи Притисок Возбудлив Rivnut Резервен Дел Авто-Непобитниот Нут

М2.5 S-М2.5-1 1mm S-М2.5-2 1.4 mm Цинк Позлатен Јаглероден Челик Плочи Притисок Возбудлив Rivnut Резервен Дел Авто-Непобитниот

Проценките:
DEN 144.00

Стока
Достапно.

Детали

Големина:
S-M2.5-1, S-M2.5-2
боја:
50pcs
DIY Материјали:
Електрични
Тип:
Занитвам Ореви
Број На Модел На:
S-М2.5-1 / S-М2.5-2
is_customized:
Yes
Материјал:
Јаглероден Челик

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!