• Свеж
CSS-М3-20 сокриени-раководител standoffs, PEM стандард,во парк, направени во кина,од не ' рѓосувачки челик 303

CSS-М3-20 сокриени-раководител standoffs, PEM стандард,во парк, направени во кина,од не ' рѓосувачки челик 303

Проценките:
DEN 2928.00

Стока
Достапно.

Детали

Тип:
Занитвам Ореви
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
CSS-М3-20
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
потврда:
ISO9001
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!