• Свеж
За BQ Aquaris 4.5 E4 E4.5 E5 E5S У лајт У Плус Х5 Плус Штрајк 5.0 BQS-5020 M4.5 М5 Squishy Стерео Мачка Ноктот Кукла Случај Мобилен

За BQ Aquaris 4.5 E4 E4.5 E5 E5S У лајт У Плус Х5 Плус Штрајк 5.0 BQS-5020 M4.5 М5 Squishy Стерео Мачка Ноктот Кукла

Проценките:
DEN 81.36

Стока
Достапно.

Детали

Материјал:
За BQ Aquaris 4.5, За BQ Aquaris E4, За BQ Aquaris E4.5, За Б Aquaris E5 E5S, За Б Aquaris У Лајт, За Б Aquaris У Плус, За BQ Aquaris Х5, За BQ Х5 Плус, За BQ Штрајк, За BQ Aquaris M4.5, За BQ Aquaris М5
дизајн:
Plain,Exotic,Animal,Vintage,Matte,Jewelled,Geometric,Cute,Glossy,Patterned,Business,Abstract,Sports,Metallic,Цитати & Пораки,Транспарентна
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Карактеристики:
Боја бојата DIY Прилагодите Поддржани
Бренд Име:
Јас сум сам
Големина:
For Acer Series
Компатибилен Бренд:
BQ

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!