• Свеж
Tarot Мода Меки Силиконски TPU Телефон Случај Покрие Школка За Apple IPhone 5 5S SE 6 6S 6Plus 6sPlus 7 7Plus 8 8Plus X

Tarot Мода Меки Силиконски TPU Телефон Случај Покрие Школка За Apple IPhone 5 5S SE 6 6S 6Plus 6sPlus 7 7Plus 8 8Plus

Проценките:
DEN 95.76

Стока
Достапно.

Детали

Материјал:
за iPhone 5, за iPhone 5s, за iPhone SE, за iPhone 6, за iPhone 6 Плус, за iPhone 6s, за iPhone 6s Плус, за iPhone 7, за iPhone 7 Плус, за iPhone 8, за iPhone 8 Плус, за iPhone X
Пакет:
Случај & Рака
Бренд Име:
IDIYSCASES
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 5,iPhone 6,iPhone 6 Плус,iPhone 6s,iPhone 6s плус,iPhone 5s,iPhone SE,iPhone 7,iPhone 7 Плус,iPhone 8 Плус,iPhone 8,iPhone X
дизајн:
Мат,Украсени
Големина:
4.7-5.5 inch
Карактеристики:
Анти-удар

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!