• Свеж
1PC 6 Брзински Автомобил Опрема Knob Стап Значка Амблем Трим Капа и Маска За ФОЛКСВАГЕН Passat B6 B7 CC 2005-2014

1PC 6 Брзински Автомобил Опрема Knob Стап Значка Амблем Трим Капа и Маска За ФОЛКСВАГЕН Passat B6 B7 CC 2005-2014

Проценките:
DEN 34.08

Стока
Достапно.

Детали

Бренд Име:
Autoleader
Година:
2005-2014
Име На Модел:
Никој
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Должина:
4.2cm
Објектот Ширина:
4.2cm
Објектот Висина:
1cm
Објектот Тежина:
20g
Материјал Тип:
Пластични
Специјални Функции:
издржлив
Тип На Објект:
опрема shift knob
боја:
Црно-Хром
Големина:
4.2*4.2*1 cm
опрема:
1, 2, 3, 4, 5, 6, Р
Одговара:
За ФОЛКСВАГЕН PASSAT B6 B7 CC

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!