• Свеж
М14 Трговија На Големо Цена Бамбус Нога Очила За Сонце Мажите Дрвени Очила За Сонце Жените Бренд Дизајнер Оригиналното Дрво Сонце Очила Година Топла

М14 Трговија На Големо Цена Бамбус Нога Очила За Сонце Мажите Дрвени Очила За Сонце Жените Бренд Дизајнер Оригиналното

Проценките:
DEN 119.52

Стока
Достапно.

Детали

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Пол:
Жените
Оптички Леќи Атрибут:
Огледало,UV400
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Леќа Висина:
50mm
Број На Модел На:
RD
Бренд Име:
ЧУН EYEWEAR
Одделот За Името:
Возрасни
Леќа Ширина:
62mm
Стил:
овална
Рамка Материјал:
Пластични

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!