• Свеж
2mm~14mm Сите Големина Lt. Кафе Боја Рамен грб ABS круг Половина Бисер монистра, имитација на пластични половина бисер монистра

2mm~14mm Сите Големина Lt. Кафе Боја Рамен грб ABS круг Половина Бисер монистра, имитација на пластични половина бисер

Проценките:
DEN 119.76

Стока
Достапно.

Детали

боја:
1 точка 5mm 10000pcs, 2mm 10000pcs, 3мм 10000pcs, 4mm 10000pcs, 5mm 5000pcs, 6mm 5000pcs, 8mm 2000pcs, 10мм 2000pcs, 12mm 1000pcs, 14mm 1000pcs
Тип На Производ:
Монистра
Материјал:
Пластични
Техника:
бисер
Големина:
all size Available
Број На Модел На:
Сите големина на располагање
Техника:
Станот Назад
Употреба:
Чанти,Облека,Чевли,Jewellry,Телефон,Рампа,итн
одделение:
Половина Бисер Монистра во Одделение ААА
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Надворешниот дијаметар:
2mm 3мм 4mm 5mm 6mm 8мм 9mm 10мм 12mm 14mm 16mm 18mm 20mm 25mm
Број На Модел:
2mm-25мм сите големини
Материјал:
Пластични & ABS

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!