• Свеж
1pair симпатична ГОЛЕМА Вистински. Реално. 925-Sterling-Сребрена МАЧКА НА МЕСЕЧИНАТА Полумесечина студ обетки животинско шарм GTLE1039

1pair симпатична ГОЛЕМА Вистински. Реално. 925-Sterling-Сребрена МАЧКА НА МЕСЕЧИНАТА Полумесечина студ обетки животинско

Проценките:
DEN 198.00

Стока
Достапно.

Детали

Earring Тип:
Студ Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Назад Наоѓање:
Гума Пост грб
Бренд Име:
НАСМЕВКА УТРО
Метал Печат:
925,Фунта
Страна Камен:
Никој
Certificate Type:
CCGTC
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
GTLE1039
Сертификат Број:
SZ
Главниот Камен:
Никој
Повод:
Свадба, забава,подароци,
Количина:
1pair=2 ПАРЧИЊА
Пакет:
Завиткан Подарок Кутија
Белег:
s925
is_customized:
Yes
дизајн:
МАЧКА НА МЕСЕЧИНАТА студ обетки
Материјал:
925 Sterling silver
Големина:
12mm*15mm

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!