• Свеж
МАРС ГОСПОЃО бесплатен превозот Остри преклопен нож отворено кампување машини алатки не се лизга рачка

МАРС ГОСПОЃО бесплатен превозот Остри преклопен нож отворено кампување машини алатки не се лизга рачка

Проценките:
DEN 900.00

Стока
Достапно.

Детали

боја:
А, Б
DIY Материјали:
Дрво
Сечилото Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
П-1937 година
Бренд Име:
МАРС MADAM
is_customized:
Yes
Тип:
Виткање Сечилото На Нож
Рачка Материјал:
G10

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!