• Свеж
HTSS01-1,Ултразвучно Овлажнител LED Светло 7 Промена на Бојата,Сува Заштита,Ултразвучно од Суштинско значење,Масло Арома Diffuser,Воздух Овлажнител Производител

HTSS01-1,Ултразвучно Овлажнител LED Светло 7 Промена на Бојата,Сува Заштита,Ултразвучно од Суштинско значење,Масло

Проценките:
DEN 1416.00

Стока
Достапно.

Детали

Примена:
21-30㎡
сертификација:
CE,RoHS
Број На Модел На:
HTSS01
Функција:
Ултразвучно Стерилизирате
Тип:
Ултразвучно Овлажнител
Humidifying Капацитет:
380ml/h
Бренд Име:
PBIBAY
Бучава:
Времето Функција:
Yes
Времето на пазарот:
Август-15
Контрола На Влажноста На Воздухот:
Touch-tone
Моќност Тип:
A. C. Извор
Класификација:
Humidification
Метод На Работа:
Пресврт
Вода-недостиг на Моќ-исклучување на Заштита:
Yes
Humidification Метод:
ултразвучно
Употреба:
Апарати за домаќинство
Капацитет:
Обликот:
Цртан филм
Инсталација:
Мини
Магла Штекер Количина:
еден
Слаб Излез (литри / ден):
600Ml
Напон (V):
Глобална напојување за AC100-240v
Моќност (W):
25w

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!