• Свеж
91C4 91C4 Класа 2.5 Точноста DC 0-30V Напон на Волт Панел Метар 45*45mm

91C4 91C4 Класа 2.5 Точноста DC 0-30V Напон на Волт Панел Метар 45*45mm

Проценките:
DEN 55.20

Стока
Достапно.

Детали

DIY Материјали:
Електрични
Напојување:
DC
Димензии:
45*45mm
Температурата На Работа:
-15-55
Дисплеј Тип:
Аналогни Само
Број На Модел На:
91C4
Мерен Опсег:
0-30V
Точноста Класа:
2.5

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!