• Свеж
Blucome Мода Цвет Ѓердан setsWomen Гроздобер турски Накит Поставите Зелена Цвет Pendant Pendientes Ѓердан Обетки Сет

Blucome Мода Цвет Ѓердан setsWomen Гроздобер турски Накит Поставите Зелена Цвет Pendant Pendientes Ѓердан Обетки Сет

Проценките:
DEN 196.32

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан+Earring+Ring
Бренд Име:
Blucome
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Број На Модел На:
Fnl00392
боја:
Црвена
is_customized:
Yes
Стил:
Романтични

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!