• Свеж
Бесплатен Превозот 2014 топла продажба модни накит сетови ѓердан обетки GLDT0683

Бесплатен Превозот 2014 топла продажба модни накит сетови ѓердан обетки GLDT0683

Проценките:
DEN 315.84

Стока
Достапно.

Детали

Метална боја:
Platinum Позлатен
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан + Обетки
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
YAN МЕИ
Материјал:
Кристал
Повод:
Партија
Метали Тип:
Злато Позлатен
Обликотшема:
Капка Вода
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Број На Модел На:
GLDT0683
Број На Модел На:
Накит Сетови
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Обликот:
Цвет
Пол:
Жените
Пакување:
боја кутија
Материјал:
Кубен Циркон Дијамант
боја:
Бела
Повод:
Aniniversary,Ангажирање,Подароци,Партија
Стил:
Тренди

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!