• Свеж
7-8m Природна Розова Ориз Бисер Еластична Ѓердан & Хривнија Мода Накит Сет,Продава од Сет

7-8m Природна Розова Ориз Бисер Еластична Ѓердан & Хривнија Мода Накит Сет,Продава од Сет

Проценките:
DEN 117.60

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1 ѓердан/1 хривнија
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
бисер
Повод:
Партија
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Круг
Накит Сетови Тип:
ѓердан/хривнија
Број На Модел На:
PN0215
Бренд Име:
PAIBO
is_customized:
Yes
Бисер Тип:
Слатководни Бисери

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!