• Свеж
Прекрасна Виолетова Кристал & Кубни Циркон 925 Фунта Сребрен Накит Сетови За Жените Партија Мода Накит J0033

Прекрасна Виолетова Кристал & Кубни Циркон 925 Фунта Сребрен Накит Сетови За Жените Партија Мода Накит J0033

Проценките:
DEN 383.76

Стока
Достапно.

Детали

Прстен Големина:
9, 8, 7
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
J0033
Пол:
Жените
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Бренд Име:
SilverWar
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Прстен
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Приврзоци/Ѓердан/Обетки/Прстен
Обликотшема:
Капка Вода
материјал камен:
Кристално
Главниот Камен Боја:
Виолетова
Земја на Производство:
Хонг Конг
Тежина:
29g
Метали Тип:
сребро позлатен

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!