• Свеж
Нигериската Свадба Африкански Корални Монистра Накит Постави Африкански Костим Корални Накит Сетови Монистра Бесплатен Превозот W11667

Нигериската Свадба Африкански Корални Монистра Накит Постави Африкански Костим Корални Накит Сетови Монистра Бесплатен

Проценките:
DEN 895.20

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан/Нараквица/Обетки
Стил:
Романтични
Пол:
Жените
Материјал:
Корални
Повод:
Партија
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Растенијата
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Број На Модел На:
W11667
Бренд Име:
cllen Lewelry
Должина на Ѓердан/Хривнија:
18 (Првите Редови)/ 8
боја:
Бела
Стил:
Тренди
Големина на монистра:
6mm
is_customized:
Yes

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!