• Свеж
Нови пристигнување 4ch отворено куршум Ден ноќ IP камера wi-fi систем во Реално безжичен wifi систем NVR комплет со 12.5 инчен LCD Екран

Нови пристигнување 4ch отворено куршум Ден ноќ IP камера wi-fi систем во Реално безжичен wifi систем NVR комплет со

Проценките:
DEN 6232.80

Стока
Достапно.

Детали

Изгради-во HDD:
Никој, 1T, 2T, 4T
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, АУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок
Должина на кабел:
Никој
видео влез:
Канал 4
Бренд Име:
Aokwevision
КОМПЈУТЕРИ на Камера:
4pcs
Број На Модел На:
NVR-6124NM-W
Резолуција:
720P
ТВ систем:
NTSC,PAL
nvr:
wifi приемник внатре
LCD:
12.5 Инчи
видео влез:
4CH
Камерата:
4pcs
Резолуција:
720P
wifi камера:
Yes
IR distamce:
20м
Водоотпорен:
Yes
Мобилен телефон за пристап:
Поддршка
P2P:
Yes

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!