• Свеж
70pcs 8мм Црвена Боја Круг Топката Фацетирани Кристал Лабава Spacer DIY Монистра Кристално Стакло Накит Монистра DIY

70pcs 8мм Црвена Боја Круг Топката Фацетирани Кристал Лабава Spacer DIY Монистра Кристално Стакло Накит Монистра DIY

Проценките:
DEN 96.00

Стока
Достапно.

Детали

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Материјал:
Кристално
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Објектот Дијаметар:
8MM
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
approx 0.6g/pcs
Број На Модел На:
Кристално Стакло Круг Монистра
Предмет Тип:
Кристал Монистра
Парична казна или Мода:
Моден
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Големина на:
8мм
Материјал:
кристално стакло
ОДГОВАРА ЗА:
Jewerly,earring ,ѓердан ,Губење на обрачот.DIY
боја:
Црвена Боја (види слика)
Дупка со ГОЛЕМИНА:
околу 1mm

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!