• Свеж
Висок Квалитет 100Pcs Акрилик Азбука О Spacer Писмо Монистра, 10мм За Накит Одлуки DIY Ѓердан Хривнија

Висок Квалитет 100Pcs Акрилик Азбука О Spacer Писмо Монистра, 10мм За Накит Одлуки DIY Ѓердан Хривнија

Проценките:
DEN 159.12

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Број На Модел На:
B01252
Објектот Форма:
Плоштад-форма
Бренд Име:
Laudsong
Објектот Тежина:
0.9g
Надворешниот Дијаметар:
10mm

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!