• Свеж
6mm 8мм Додатоци ite Занаети Лабава DIY Круг Монистра Топки Накит Одлуки Додаток Делови Жените Девојка Божиќ Подарок Камења

6mm 8мм Додатоци ite Занаети Лабава DIY Круг Монистра Топки Накит Одлуки Додаток Делови Жените Девојка Божиќ Подарок

Проценките:
DEN 146.16

Стока
Достапно.

Детали

Објектот Дијаметар:
6mm, 8mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
YOUCAIHUA
Надворешниот Дијаметар:
4mm
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
YCH0529
Објектот Тежина:
0.08
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
is_customized:
Yes

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!