• Свеж
слајд шарм Бесплатен превозот Среќа шарм боја кристал роденденска торта шарм монистра одговара Пандора хривнија

слајд шарм Бесплатен превозот Среќа шарм боја кристал роденденска торта шарм монистра одговара Пандора хривнија

Проценките:
DEN 71.76

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
слајд шарм
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
A
Надворешниот Дијаметар:
9mm
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
7g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
позлата:
Бела к
Материјал:
Цинк Легура
Големината На Порите :
5.0 mm
Погодни Прилики:
Денот на вљубените Ден на Мајката свадба годишнината
колокација:
Различни брендови на хривнија ѓердан
Производот:
Безбедноста На Синџирот
Стил:
Европски и Американски стилови
Погоден за:
Божиќ, Денот на Вљубените Ден на Мајката

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!