• Свеж
Трговија на големо 6*10ММ 1600PCS Акрилик Писмо Монистра Рамен Монета Круг Бела боја со Сребрена Боја Почетна Азбука Накит Монистра одговара DIY

Трговија на големо 6*10ММ 1600PCS Акрилик Писмо Монистра Рамен Монета Круг Бела боја со Сребрена Боја Почетна Азбука

Проценките:
DEN 532.80

Стока
Достапно.

Детали

Објектот Дијаметар:
about 6X10mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Бренд Име:
realyK·S
Објектот Тежина:
500g
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
азбука монистра
боја:
Бела боја со сребрена
Големина:
околу 6*10мм
Материјал:
Акрилик
Количина:
за 3000pcs по торба
Пакување:
500g по торба
Користење на:
DIY накит&декорација
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
about 6mm
експрес испорака:
износ над 160usd,слободни изразат испорака

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!