• Свеж
Teeny Заби 10 КОМПЈУТЕРИ Срцето Силикони Монистра За Teether Teething Накит DIY Бебе Teething Старечки Ѓердан Силикони Срцето Монистра

Teeny Заби 10 КОМПЈУТЕРИ Срцето Силикони Монистра За Teether Teething Накит DIY Бебе Teething Старечки Ѓердан Силикони

Проценките:
DEN 81.12

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Teeny Заби
Број На Модел На:
TT-BD-ХТ
Материјал:
Силикони
Објектот Форма:
Силиконски срцето монистра
Материјал:
Храна одделение силиконски материјал
Обликот:
љубов срцето лабава монистра,силикони срцето лабава монистра
Бои:
13 бои
Функција:
Изработка на силиконски DIY старечки накит
Употреба:
DIY силикони teething накит
Големина:
20*17*13mm

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!