• Свеж
Чудо Монистра Perles Magiques Акрилик Лабава Монистра 18 ММ Круг Spacer Магија Perles За Diy Накит Шарм Хривнија Одлуки

Чудо Монистра Perles Magiques Акрилик Лабава Монистра 18 ММ Круг Spacer Магија Perles За Diy Накит Шарм Хривнија

Проценките:
DEN 387.12

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Објектот Тежина:
250 grams
Број На Модел На:
18MR075
Надворешниот Дијаметар:
18mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
боја:
Видете Слики
Дупка со ГОЛЕМИНА:
2.2 mm
Материјал:
ААА ABS Акрилик
Стил:
perles magiques
Тип:
чудо монистра

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!