• Свеж
Godox DP300II 300W Студио Strobe 2.4 GHz Безжична GN58 Со X1 Предавател За Sony Канон Nikon Камери Fujifilm

Godox DP300II 300W Студио Strobe 2.4 GHz Безжична GN58 Со X1 Предавател За Sony Канон Nikon Камери Fujifilm

Проценките:
DEN 5640.00

Стока
Достапно.

Детали

боја:
AC 200-240V, AC 100-120V
Пакет:
DP800II Со X1N, DP800II Со X1S, DP800II Со X1O, DP800II Со X1F, DP800II Со X1C
Температура На Боја:
5600K+/-200K
Компатибилен Камера Бренд:
NIKON,Fujifilm,SONY,Олимп,Сигма,Lumix,на CANON,Pentax
Екранот:
Yes
Извор На Енергија:
AC 100-120V 220-240V
Извор На Светлина:
Флеш
Големина (WxHxD):
30*25*15CM
Тежина:
4KG
Број На Модел На:
DP300II
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Godox
TTL:
No
Рециклирање време:
0.3-1.2 Дик
Модел светилка:
150w
Флеш Времетраење:
1/2000 да 1/800

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!