• Свеж
8W Бела Боја LED Осветлен Прстен Светилка Кружни Флуоресцентна Светилка Прстен Светлосен Микроскоп Светлината Цевка за Стерео Микроскоп

8W Бела Боја LED Осветлен Прстен Светилка Кружни Флуоресцентна Светилка Прстен Светлосен Микроскоп Светлината Цевка

Проценките:
DEN 600.00

Стока
Достапно.

Детали

Зголемување На Односот На:
500X & Под
Теорија:
Биолошки Микроскоп
Бренд Име:
wsryxxsc
Материјал:
Метал
Drawtube:
Бинокуларна, Monocular или Trinocular

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!