• Свеж
4 парчиња Свежо виножито боја леплива забелешка Мини индекс лебл ознака Пост мемо Канцелариски Канцелариски прибор за Училиште материјали A6966

4 парчиња Свежо виножито боја леплива забелешка Мини индекс лебл ознака Пост мемо Канцелариски Канцелариски прибор

Проценките:
DEN 144.00

Стока
Достапно.

Детали

Стил:
Мемо Влошки
Функција:
Декорација
Функција:
Самолепливи
Лепило Или Не:
Yes
Магнетизам:
No
Бренд Име:
VALIOSOPA
кориснички:
Yes
Број На Модел На:
боја леплива забелешка

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!