• Свеж
Слободен испорака на 2 ПАРЧИЊА 105*22.23*4.8 мм носат отпорни мелење тркала за пила синџир мелење мелница синџир машина додатоци

Слободен испорака на 2 ПАРЧИЊА 105*22.23*4.8 мм носат отпорни мелење тркала за пила синџир мелење мелница синџир машина

Проценките:
DEN 359.76

Стока
Достапно.

Детали

Надворешниот Дијаметар:
105mm
Абразивни:
Кубен Бор Нитрид
Тврдост:
80HRC
is_customized:
Yes
Бренд Име:
ФУДО
Обликот:
Јадење
DIY Материјали:
Металугрија
Големина:
105*22.23*4.5MM
Број На Модел На:
В. Џ.-SW10722
Сврзување Агент:
Смола
Објектот:
мелење тркало за пила синџир
Спецификации:
105*22.23*4.8 мм
КОЛИЧИНА:
2 парчиња

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!