• Свеж
631596-001 за HP G42T-400 ЛАПТОП G42 CQ42 Лаптоп плоча DAAX11MB6A0 HM55 HD 6370M Графика HD6370/1GB

631596-001 за HP G42T-400 ЛАПТОП G42 CQ42 Лаптоп плоча DAAX11MB6A0 HM55 HD 6370M Графика HD6370/1GB

Проценките:
DEN 2160.00

Стока
Достапно.

Детали

Чипсет Производител:
Intel
Пристаништа:
Wifi,Ethernet,Display Port,VGA
Примена:
Лаптоп
Тип Socket:
PGA 989
Објектот Состојба:
Користи
Чипсет:
intel HM55
Бренд Име:
OnePino
Тип на ПРОЦЕСОР:
Intel
Пакет:
Yes
Меморија Тип:
DDR3
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Форма Фактор:
ATX
Број На Модел На:
G42T-400 CQ42 G62
гаранција:
60 дена
Целосно Tetsed:
сите функционални Тестирани ред

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!