• Свеж
За Asus R752MD X751MD REV2.0 N3540 4GB Лаптоп Плоча Систем Одбор Главниот Одбор Картичка Логика Одбор Тестирани И Бесплатен Превозот

За Asus R752MD X751MD REV2.0 N3540 4GB Лаптоп Плоча Систем Одбор Главниот Одбор Картичка Логика Одбор Тестирани И

Проценките:
DEN 3072.00

Стока
Достапно.

Детали

Број На Модел На:
X751MD
Пристаништа:
USB 3.0,Wifi,SATA,USB 2.0,Ethernet,HDMI,VGA
Бренд Име:
SAMXINNO
Примена:
Лаптоп
Тип Socket:
одборот на процесорот
Објектот Состојба:
Користи
Форма Фактор:
CEB
Хард Диск Интерфејс:
SATA
Пакет:
Yes
Меморија Тип:
DDR3,НПД, SDRAM
Графичка Картичка Тип:
Не-Интегрирана
Форма Фактор:
ATX
Чипсет:
A55
Меморија Банка:
1 DDR3 DIMM
Меморија канал:
Двојно
Со ПРОЦЕСОРОТ:
Yes
Модел:
X751MD
Процесор:
Quad-Core Celeron Процесор N2940
Графички:
GT 820M 1GB DDR3

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!