• Свеж
работи десктоп плоча за GX760 SFF M863N 0M863N 0F373D DDR2 плоча целосно тестирани

работи десктоп плоча за GX760 SFF M863N 0M863N 0F373D DDR2 плоча целосно тестирани

Проценките:
DEN 1104.00

Стока
Достапно.

Детали

Пристаништа:
USB 2.0,USB 3.0
Меморија Тип:
DDR3,DDR2
Чипсет:
H61
Бренд Име:
MLLSE
Тип Socket:
чашката p
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Објектот Состојба:
Користи
Број На Модел На:
GX760 SFF M863N 0M863N 0F373D
Примена:
Десктоп
Квалитетот состојба:
оригиналниот
Тест Состојба:
100% тестирани пред превозот
Испорача време:
2 работни денови
Пакет:
Стандард
испорака:
DHL ЕМС FEDEX ARAMEX ПРОЗОРЦИ ПОСТ
Поддржува Прикаже Излез:
Yes

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!