• Свеж
2 парчиња Црна hp711 CZ133A Компатибилни, Мастило Кертриџ За HP Designjet T120 T520 инк-џет Печатач

2 парчиња Црна hp711 CZ133A Компатибилни, Мастило Кертриџ За HP Designjet T120 T520 инк-џет Печатач

Проценките:
DEN 444.00

Стока
Достапно.

Детали

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP
Бренд Име:
COAAP
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Функција:
Компатибилен
Број На Модел На:
Designjet T120 T520
Кертриџ за Статус:
Целосна
боја:
K
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
MPN:
CZ133A CZ130A CZ131A CZ132A
кертриџ модел:
Компатибилен hp 711
Модел На Печатач:
Designjet T120 T520

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!