• Свеж
Бесплатен Превозот 4 Пакет Мастило Поставете го користите за HP13 C4814A C4815A C4816A C4817A за HP Business inkjet 100 120 1000 1100 2200 итн.

Бесплатен Превозот 4 Пакет Мастило Поставете го користите за HP13 C4814A C4815A C4816A C4817A за HP Business inkjet

Проценките:
DEN 479.52

Стока
Достапно.

Детали

Тип:
мастило кертриџ
Функција:
Компатибилен
боја:
C,K,M,Y
Бренд Име:
МАСТИЛО НАЧИН
Компатибилен Бренд:
HP
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Кертриџ за Статус:
Целосна
Обоени:
Yes
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Број На Модел На:
за HP13

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!