• Свеж
Бесплатен Превозот 4 PK Мастило Поставете го користите за HP10 12 C4844A C4804A C4805A C4806A висок капацитет за HP Business Inkjet 3000 3000dtn 3000n

Бесплатен Превозот 4 PK Мастило Поставете го користите за HP10 12 C4844A C4804A C4805A C4806A висок капацитет за HP

Проценките:
DEN 623.52

Стока
Достапно.

Детали

Тип:
мастило кертриџ
Функција:
Компатибилен
боја:
C,K,M,Y
Бренд Име:
МАСТИЛО НАЧИН
Компатибилен Бренд:
HP
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Кертриџ за Статус:
Целосна
Обоени:
Yes
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Број На Модел На:
за HP10 12

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!