• Свеж
Бесплатен Превозот 4 Пакет Мастило Поставете го користите за HP82 CH565A C4911A C4912A C4913A за HP Designjet 510 серија,10ps 20ps 120nr 50ps итн.

Бесплатен Превозот 4 Пакет Мастило Поставете го користите за HP82 CH565A C4911A C4912A C4913A за HP Designjet 510

Проценките:
DEN 575.52

Стока
Достапно.

Детали

Тип:
мастило кертриџ
Функција:
Компатибилен
боја:
C,K,M,Y
Бренд Име:
МАСТИЛО НАЧИН
Компатибилен Бренд:
HP
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Кертриџ за Статус:
Целосна
Обоени:
Yes
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Број На Модел На:
за HP82

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!