• Свеж
Целосна мастило за Canon PGI-2200 мастило кертриџ за Canon MAXIFY М Б 5020/MAXIFY М Б 5320 MAXIFY јас Б 4020 MB5120/MB5420/IB4120

Целосна мастило за Canon PGI-2200 мастило кертриџ за Canon MAXIFY М Б 5020/MAXIFY М Б 5320 MAXIFY јас Б 4020 MB5120/MB5420/IB4120

Проценките:
DEN 672.00

Стока
Достапно.

Детали

Тип:
мастило кертриџ
Број На Модел На:
PGI-2200
Компатибилен Бренд:
CANON
боја:
C,M,Y,K
Компатибилен Бренд:
Canon Инкџет
Бренд Име:
YOTAT
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!