• Свеж
Sparsil Жените Зима Tassel Дизајн Кашмир Ќебе Шамија Женски Есен Цврсти Бои Основни Shawls Сите Натпревар Долго Марами

Sparsil Жените Зима Tassel Дизајн Кашмир Ќебе Шамија Женски Есен Цврсти Бои Основни Shawls Сите Натпревар Долго Марами

Проценките:
DEN 239.76

Стока
Достапно.

Детали

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
ASJLJ
Материјал:
Кашмир,Микрофибер,Полиестер
Марами Тип:
Шамија
Бренд Име:
sparsil
Марами Должина:
>175cm
боја:
црвена,портокалова,темно розева боја,светло розева боја,камила,беж бела,црвена роза,вино црвено
Сезоната:
есен, зима
Повод:
улица секојдневниот живот, работа и така натаму

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!