• Свеж
2018 Пролет Мода Тотем Печати Tassel Шамија Plaid Voile Shawls Обвива Апстракт Боја Hijab Промет На Големо Со Бесплатен Превозот

2018 Пролет Мода Тотем Печати Tassel Шамија Plaid Voile Shawls Обвива Апстракт Боја Hijab Промет На Големо Со Бесплатен

Проценките:
DEN 1116.72

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Број На Модел На:
BBS-14
Марами Тип:
Шамија
Марами Должина:
>175cm
Бренд Име:
IFIIIRISI
Материјал:
Полиестер
Шаблон Тип:
Plaid
боја:
една боја
Големина:
180*90cm
Погоден Сезона:
пролет, есен, зима, лето
Материјал:
Viscose

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!