• Свеж
2018 Деца маици За Девојки О-вратот Черепот Дизајн Децата Т Кошули За Момчиња Долг Ракав Блузи Пролет Сива Памучна Tshirt G3663

2018 Деца маици За Девојки О-вратот Черепот Дизајн Децата Т Кошули За Момчиња Долг Ракав Блузи Пролет Сива Памучна

Проценките:
DEN 239.76

Стока
Достапно.

Детали

Дете НИ Големина:
24M, 3T, 4T, 5T, 6T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
lieliestar
Број На Модел На:
G3663
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Памук
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Цртан филм
Шаблон Тип:
Черепи

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!