• Свеж
година популарни водоотпорен отворен боја се менува led расположение светлина

година популарни водоотпорен отворен боја се менува led расположение светлина

Проценките:
DEN 1051.20

Стока
Достапно.

Детали

Емитуваат Боја:
RGBW 16 бои
боја:
Батерија
Тип На Објект:
Ноќ Светла
Тело Материјал:
Пластични
Употреба:
празник
Извор На Светлина:
LED Светилки
Wattage:
0-5W
Тип На Батерија:
Литиум Јонска
сертификација:
CCC,CE,EMC,FCC,ГШ,RoHS,ССА,УЛ
Тип:
светилка
Е Батерии Вклучени:
Yes
Е Батерии Се Потребни:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
Батерија
Енергија:
Префрлете
Број На Модел На:
VC-L120
Обликот:
led расположение светлина
Напон:
100-240V
Напон:
100-240V
боја:
RGB 16 бои
Водоотпорен:
100%, IP68
моќност:
3 w
Примена:
дом, градина, хотел, бар, партија
Полнење:
6 часа
Работа:
8-12 часа
Големина:
Dia117mm
Wattage:
3
is_customized:
Yes

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!