• Свеж
Litwod Z30SK98 Мини Зум кри XML L2 Светло Led Светилка 5 режим 3800 Lumens водоотпорен батерија 18650

Litwod Z30SK98 Мини Зум кри XML L2 Светло Led Светилка 5 режим 3800 Lumens водоотпорен батерија 18650

Проценките:
DEN 153.36

Стока
Достапно.

Детали

Боја На Каросеријата:
T6, L2
Бренд Име:
litwod
Осветлување Растојание:
200-500 m
Поддршка Dimmer:
5-8 датотеки
Лумен:
2000 година
Водоотпорен:
Yes
Тип На Светилка:
Кампување,качување,лов,риболов,ноќ прошетка..
Зум:
Yes
Префрлете Го Режимот:
Висок/Среден/Низок
боја:
Црна
Тип На Батерија:
18650
сертификација:
CE,RoHS,EMC,CCC
Тело Материјал:
Алуминиум
Wattage:
7W
Извор На Светлина:
LED Светилки
Фокусна Должина:
прилагодлив
полнач:
Батерија
Функција:
Тешко Светлина,Шок Отпорни,Самоодбрана
Број На Модел На:
SK-98
Тип На Објект:
Рефлектори
Модел на LED Монистра:
L2/T6

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!