• Свеж
Подводни 100 5X XPE УВ Светлина 395nm LED Нуркање Светло Факелот со Батерија 18650 Батеријата +Полнач

Подводни 100 5X XPE УВ Светлина 395nm LED Нуркање Светло Факелот со Батерија 18650 Батеријата +Полнач

Проценките:
DEN 822.96

Стока
Достапно.

Детали

Емитуваат Боја:
Бела
Боја На Каросеријата:
Црна
Тип На Објект:
Рефлектори
Зум:
No
Функција:
Шок Отпорни
Тип На Светилка:
нуркање фенерче
Лумен:
Други
Тип На Батерија:
18650
Префрлете Го Режимот:
Висок/Среден/Низок
Број На Модел На:
led светилка факел светлина
Wattage:
Other
Извор На Светлина:
LED Светилки
полнач:
Батерија
Осветлување Растојание:
100-200 метри
Фокусна Должина:
Не-прилагодлив
Бренд Име:
VASTFIRE
Тело Материјал:
Алуминиум легура
боја:
Црна
Водоотпорен:
Yes
Поддршка Dimmer:
Една датотека
сертификација:
CCC
Модел на LED Монистра:
5x XPE УВ LED

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!