• Свеж
5M 5050 RGBWW RGB+топло бела 300 led лента светлина IP67 Силикон Цевка водоотпорен 100

5M 5050 RGBWW RGB+топло бела 300 led лента светлина IP67 Силикон Цевка водоотпорен 100

Проценките:
DEN 3120.00

Стока
Достапно.

Детали

боја:
бела ПХБ IP67, бела ПХБ IP65
Wattage:
71-80W
Тип На Објект:
Лента
Извор На Енергија:
DC
сертификација:
УЛ,FCC,VDE,RoHS,CCC
Број На Модел На:
5050
Повод:
Градина
LED Чип Модел:
SMD5050
Led Диоди Број/M:
60 компјутери/m
Боја Temp(К):
6000K
Бренд Име:
TiaoChongYi
Лента тип:
SMD
Просечен Живот (часот):
10000
Потрошувачка на енергија (W/m):
11.52 W/m
LED Чип Бренд:
Epistar
Енергија:
Секогаш На
Напон:
12V
Водоотпорен:
Yes
Спецификации (монистра светлина / m):
60

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!