• Свеж
Автопат Информации LED Дисплеј P31.25 4R2G Двојно НАТОПИ Боја LED Дисплеј Модул 250*250mm 11000cd/м2 ,Сообраќај LED Дисплеј Панел

Автопат Информации LED Дисплеј P31.25 4R2G Двојно НАТОПИ Боја LED Дисплеј Модул 250*250mm 11000cd/м2 ,Сообраќај LED

Проценките:
DEN 620.64

Стока
Достапно.

Детали

Бренд Име:
LYERAEEN
Број На Модел На:
P31.25-4R2G
Екран функција:
Анимација
Пиксели:
31.25
Цевка Чип Боја:
Црвена+Зелена
Модул резолуција:
8*8 пиксели
Модул големина:
250*250mm
модул интерфејс:
hub12
LED тип:
DIP505
Осветленоста:
11000 cd/m2
Примена:
Автопат Информации за Сообраќајот LED Порака на Екранот
Скенирање возачот:
статички

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!