• Свеж
LR-GFX Адаптер за Leica Р Планината Објективот на Fujifilm GFX 50-ТИТЕ Среден Формат Камера

LR-GFX Адаптер за Leica Р Планината Објективот на Fujifilm GFX 50-ТИТЕ Среден Формат Камера

Проценките:
DEN 2589.60

Стока
Достапно.

Детали

Бренд Име:
Foleto
Број На Модел На:
адаптер прстен
Компатибилен Бренд:
Leica
Тип:
Леќа Адаптери
превозот:
брзо
квалитет:
Висок
боја:
Црна
Модел:
LR-GFX
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
MPN:
не се применува
UPC:
не се применува
Камера/Видео Камера Фитинг:
Fuji GFX Среден Формат

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!