• Свеж
8CELL HSTNN-I98C-7 HSTNN-IB2S HSTNN-LB2S PR08 QK647AA QK647UT Замена за ProBook HP 4730s, ProBook 4740s Лаптоп Батеријата

8CELL HSTNN-I98C-7 HSTNN-IB2S HSTNN-LB2S PR08 QK647AA QK647UT Замена за ProBook HP 4730s, ProBook 4740s Лаптоп Батеријата

Проценките:
DEN 599.52

Стока
Достапно.

Детали

Пакет:
Yes
Бренд Име:
HSW
Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh
Батеријата Напон:
14.4 V
Број На Модел На:
За QK647AA 633807-001 4740s 4730S 8cell батеријата
Компатибилен Бренд:
HP
Тип:
Li-Ion
боја:
Црна
Тип:
Li-Ion
Напон:
14.4V
Гаранција:
24 месеци
Conditons:
Ново, Здраво-Квалитетно, Безбедно, Брзо!
Тип На Батерија:
Li-ion батерија за замена
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Капацитетот На Батеријата:
4400mAh
Производи Статус:
Акции

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!