• Свеж
Замена на Батеријата За HP HSTNN-LB33 HSTNN-Q21C Павилјон dv9000 dv9100 dv9200 dv9500 dv9600 dv9700/CT dv9267EA dv9260NR dv9088E

Замена на Батеријата За HP HSTNN-LB33 HSTNN-Q21C Павилјон dv9000 dv9100 dv9200 dv9500 dv9600 dv9700/CT dv9267EA dv9260NR

Проценките:
DEN 599.76

Стока
Достапно.

Детали

Производи Статус:
Акции
Тип:
Li-Ion
Бренд Име:
HSW
Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh
Батеријата Напон:
14.4 V
Компатибилен Бренд:
HP
Број На Модел На:
За dv9088E DV9021 DV9100 8cell батеријата
боја:
Црна
Сертификати:
CE,FCC,RHOS
Состојба:
Нови, работи како Вистински Делови, 100% Компатибилен ОЕМ
Клеточно ниво:
Одделение Мобилен
Пакет:
Индивидуални браун неутрален кутија
Инвентар:
во парк
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Капацитетот На Батеријата:
4400mAh

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!