• Свеж
6cell Лаптоп со Батерија За Lenovo IdeaPad G460 G560 V360 V370 V470 B470 G460A G560 Z460 Z465 Z560 Z565 Z570 LO9S6Y02 LO9L6Y02

6cell Лаптоп со Батерија За Lenovo IdeaPad G460 G560 V360 V370 V470 B470 G460A G560 Z460 Z465 Z560 Z565 Z570 LO9S6Y02

Проценките:
DEN 455.76

Стока
Достапно.

Детали

Пакет:
Yes
Бренд Име:
HSW
Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh
Батеријата Напон:
10.8 V/11.1 V
Компатибилен Бренд:
Леново
Број На Модел На:
G470
Тип:
Li-Ion
боја:
Црна
Тип:
Li-Ion
Услови:
100% нови
Пакет:
Индивидуални браун неутрален кутија
Уверение:
FCC, RHOS, CE
Клеточно ниво:
Одделение А клетки
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Мобилен количина:
6 Клетки

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!