• Свеж
30lbs-60lbs Takedown Извивам Лак Лов, Стрелаштво Извивам Лак за Надворешна Снимање Возрасни Младите 60inch

30lbs-60lbs Takedown Извивам Лак Лов, Стрелаштво Извивам Лак за Надворешна Снимање Возрасни Младите 60inch

Проценките:
DEN 2616.00

Стока
Достапно.

Детали

боја:
30lbs Црна, 35lbs Црна, 40lbs Црна, 45lbs Црна, 50lbs Црна, 55lbs Црна, Црна 60lbs
Употреба:
Снимање
Бренд Име:
AMEYXGS
Број На Модел На:
Стрелаштво Извивам Лак
Тип:
Лак & Стрелка Сет
боја:
Црна
Должина на лак :
60inch
String Должина:
145cm
Лак се справи со должина:
15inch
Нерешено Тежина :
30lbs, 35lbs, 40lbs, 45lbs, 50lbs,55lbs,60lbs

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!