• Свеж
година Нови Врвен Квалитет на Професионални Електрични Doner Kebab Нож, Kebab Slicer, Shawarma Нож И Гиро Машина Бесплатен превозот

година Нови Врвен Квалитет на Професионални Електрични Doner Kebab Нож, Kebab Slicer, Shawarma Нож И Гиро Машина

Проценките:
DEN 2856.00

Стока
Достапно.

Детали

Тип:
Ножеви
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Еко-Пријателски
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ
Нож Тип:
секира
Број На Модел На:
FX01-306

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!